Jak pracujemy

Dzięki doświadczeniu i szerokiej wiedzy dopasowujemy optymalne materiały do danego zlecenia: rodzaju dachu, warunków, oczekiwań oraz możliwości klienta. Znaczącą większością materiałów najwyżej klasy dysponujemy stale na miejscu.

Współpracujemy regularnie z najlepszymi markami producentów materiałów. Przeczytasz o nich więcej na podstronie Nasi partnerzy. Dzięki szerokiemu asortymentowi nasi klienci mają wybór tego, jak i czym pokryte zostaną ich dachy. W Józefowie, Piasecznie, Otwocku czy Warszawie znajdziesz nasze dachy np. z dachówki ceramicznej, stalowej, blachy trapezowej i wiele innych.

Większość maszyn i urządzeń, z których korzystamy, jest mobilna, dzięki czemu dowozimy je na budowę i korzystamy z nich bezpośrednio. Dysponujemy m.in.:

  • dźwigiem dekarskim,
  • nożycami (gilotynowymi i rolkowymi)
  • zaginarkami,
  • maszyną do wykonywania rynien w systemie ciągłym,
  • zaginadłami do blach (na rąbek stojący lub kątowy).

Nie boimy się trudnych zadań dekarskich i dopasowujemy się do oczekiwań klienta. Jesteśmy cenieni za komunikatywność oraz łatwość w rozwiązywaniu problemów – z dachami, ich pokryciem, budową, usterkami czy poprawianiem po innych wykonawcach. Przedstawiamy zoptymalizowany kosztorys i dopuszczamy negocjację cen. Zapewniamy pełną swobodę w wyborze materiałów oraz fachowe doradztwo. Dajemy pisemną gwarancję na wykonane prace na 3 lata.

Chcesz skorzystać z naszych usług dekarskich w Warszawie? Masz jakieś pytania? Zapraszamy do naszego biura lub do kontaktu!

p3

Dachsystem – kryjemy dachy w Otwocku, Józefowie, Piasecznie i okolicach Warszawy od prawie 20 lat. Twoim też się zajmiemy!